Gift Set - Battle Of Britain Ready For Battle Set (1:48) - nová forma - A50172

Obtížnost 2: Mírně pokročilý
Měřítko 1:48

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

Kód zboží:
CO_30-A50172
Výrobce:
Informujte mě, až bude k dispozici
Popis produktu

Diorama ke slepení. Velikost: 1:48. Balení obsahuje: 443 dílků ke slepení, 2 lepidla, 2 štětce a 16 barviček (č. 11, 24, 26, 29, 30, 33, 53, 54, 61, 62, 78, 86, 90, 96, 121).

Informace o originálu:
V létě roku 1940 závisel osud svobodného světa na schopnostech a odvaze pouhých několika málo mladých pilotů, když britské letectvo stálo osamocené tváří v tvář mocné a do té doby neporažené německé Luftwaffe. Na nebi nad jižní Anglií sváděly letouny Supermarine Spitfire a Hawker Hurricane nelítostné vzdušné souboje se stíhačkami a bombardéry nepřítele.
Zatímco letci křižovali oblohu, velká spousta mužů a žen z pozemních posádek měla během těchto osudových letních měsíců za úkol udržovat tato veledůležitá letadla v provozu a řádně vyzbrojená. Doplňování paliva měl na starosti tehdy hojně rozšířený tankovací vůz Albion AM463, který díky svým třem hadicím umožňoval doplňovat palivo i třem letadlům najednou, čímž značně zkrátil čekací dobu mezi jednotlivými nálety. Krom paliva bylo nutné doplňovat také munici, řada techniků a servismanů tak neustále dobíjela kanóny čekajících strojů náboji ráže 303.
A konečně nákladní vozy jako Bedford MWD byly v této napjaté a nebezpečné době využívány pro transport členů posádek i vybavení po leteckých základnách i po celé zemi. Pravdou je, že většina zaslouženého uznání se dostává pilotům RAF, kteří riskovali doslova vše, aby silnou Luftwaffe porazili. Nesmí se však zapomínat na zásadní podíl, který měli na vítězství členové pozemních posádek. Mnoho z nich také položilo život nebo bylo zraněno při náletech německých strojů. Přesto neúnavně pracovali až do samotného konce bitvy, aby pomohli britskému letectvu jejich společného nepřítele porazit.

Informace o modelu:
Oživte znovu tuto typickou scénu plnou akce a příprav na nadcházející bitvu ve svém vlastním dioramatu pomocí modelů v této vzrušující dárkové sadě od Airfixu.

Obsah balení
•1 x Hawker Hurricane Mk.I – délka 200 mm x šířka 255 mm; 127 částí
•1 x Albion AM463 3-Point Fueller – délka 118 mm x šířka 45 mm; 113 částí
•1 x Bedford MWD – délka 89 mm x šířka 41 mm; 95 částí
•10 figurek pozemní posádky a příslušenství – výška 38 mm; 108 částí
•16 akrylových barev (č. 11, 24, 26, 29, 30, 33, 53, 54, 61, 62, 78, 86, 90, 96, 121)
•2 štětce
•2 lepidla

Detaily modelu:
Měřítko: 1:48
Počet dílů: 443
Obtížnost: 2
Body Flying Hours: 3

Dárkové sady Airfix jsou ideální pro zkušenější modeláře. Součástí balení je vše, co potřebujete, tedy lepidlo, akrylové barvy i štětce.

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Parametry

Obtížnost
2: Mírně pokročilý
Typ stavebnice
Dárkový set
Měřítko
1:48
Doprava a platba
Související produkty

Menu

Nastavení

Klikněte pro více produktů.
Žádné produkty nebyly nalezeny.

Vytvořte si účet, abyste mohli ukládat oblíbené produkty.

Přihlášení