Gift Set - Battle Of Waterloo 1815 - 2015 (1:72) - A50174

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

CO_30-A50174
Novinka!

Měřítko 1:72
Obtížnost 2 - Mírně pokročilý
Typ stavebnice Dárkový set

Diorama ke slepení. Velikost: 1:72; 58x58 cm. Balení obsahuje: 179 dílků ke slepení, lepidlo, štětce a barvičky.

Informace o originálu:
Píše se rok 1815, červen, císař Napoleon Bonaparte shromáždil svou armádu a chystá se dobýt Evropu. Tyto jeho ambice však byly nakonec překaženy při slavné bitvě u Waterloo, kdy se na území dnešní Belgie postavily francouzskému vojsku spojenecké oddíly vedené polním maršálem vévodou z Wellingtonu. Velká část bitvy se odehrála v okolí velkého statku, který tvoří ústřední bod i této úžasné stavebnice.
Často se mě lidé ptají, zdali bychom nyní, v době celoevropské jednoty, neměli na Waterloo i historické bitvy zapomenout. Má odpověď je, že historie nemůže být zapomenuta a my si musíme neustále připomínat statečnost tisíců mužů ze spousty zemí, kteří 18. června 1815 během těch několika málo hodin bojovali a zemřeli, a také proč jejich udatnost a sebeobětování zajistily mír v Evropě na dalších 50 let.“ – Osmý vévoda z Wellingtonu.

Balení obsahuje :
•Statek
•Základnu pro dioráma
•Skotské horaly
•Britskou husarskou jízdu
•Britskou pěchotu
•Britské dělostřelectvo
•Pruské vojáky
•Francouzskou císařskou gardu
•Francouzské jezdectvo
•Francouzské dělostřelectvo
•Francouzskou pěchotu
•22 akrylových barev( č. 11, 24, 25, 29, 33, 34, 53, 54, 60, 61, 62, 70, 80, 96, 103, 106, 110)
•2 štětce
•1 lepidlo

Detaily modelu:
Měřítko: 1:72
Počet dílů: 179
Délka: 580 mm
Šířkal: 580 mm
Obtížnost: 2
Body Flying Hours: 10

Dárkové sady Airfix jsou ideální pro zkušenější modeláře. Součástí balení je vše, co potřebujete, tedy lepidlo, akrylové barvy i štětce.

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Žádné produkty

To be determined Poštovné
0,00 Kč Celkem

K pokladně