Gift Set - D-Day Operation Overlord Giant (1:76) - A50162

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

CO_30-A50162
Novinka!

Měřítko 1:76
Obtížnost 2 - Mírně pokročilý
Typ stavebnice Dárkový set

Diorama ke slepení. Velikost: 1:76; 60 x 34 cm. Balení obsahuje: 410 dílků ke slepení, lepidlo, štětce a barvičky.

Informace o originálu:
6. června 1944 brzy ráno se spojenecké jednotky vylodily na normandských plážích na severu Francie při nejambicióznější a nejdůležitější operaci celé druhé světové války. Jednotky výsadkářů již byly na pevnině a v plném boji, když dorazil i zbytek armád přepravovaný po moři. Tato část operace nesla kódové označení Neptun a proběhla na celkem pěti vyloďovacích plážích, třech britských a kanadských (Sword, Gold a Juno) a dvou amerických (Omaha a Utah).
Celému vylodění předcházela jak silná letecká ofenziva, tak úporná krycí palba obrovské flotily válečných lodí zakotvených u pobřeží. Většina pláží byla dobyta sice s určitými oběťmi, nicméně bez významnějších ztrát, tedy až na Omahu, kde byly americké jednotky drženy v sevření poté, co se námořnímu bombardování nepodařilo zničit německou obranu.
I tato překážka však byla nakonec překonána, a jakmile se podařilo vybudovat předmostí, byly spojenecké jednotky i jejich vybavení rychle dopraveny na souši v plné bojové pohotovosti a odhodlané osvobodit okupované země západní Evropy a nakonec i porazit Německo a vyhrát celou válku.


Informace o modelu:
Tato stavebnice přichází přímo z normandského předmostí i s tanky, vyloďovacími plavidly, kamiony, dělostřeleckým stanovištěm, vojáky i základnou pro celé dioráma, abyste mohli přímo ve svém obývacím pokoji znovu oživit tento důležitý den.

Obsah balení
18 akrylových barev
2 štětce
2 lepidla

Barevné schéma:


Detaily modelu:
Měřítko: 1:76
Počet dílů: 410
Délka: 600 mm
Šířka: 340 mm
Obtížnost: 2
Body Flying Hours: 5

Dárkové sady Airfix jsou ideální pro zkušenější modeláře. Součástí balení je vše, co potřebujete, tedy lepidlo, akrylové barvy i štětce.

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Žádné produkty

To be determined Poštovné
0,00 Kč Celkem

K pokladně