Gift Set - RAF Battle of Britain Airfield Set (1:76) - A50015

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

CO_30-A50015
Novinka!

Měřítko 1:76
Obtížnost 2 - Mírně pokročilý
Typ stavebnice Dárkový set

Diorama ke slepení. Velikost: 1:76; 34 cm. Balení obsahuje: 160 dílků ke slepení, lepidlo, 2 štětce a 12 barviček.

Informace o originálu:
Léto roku 1940 bylo zcela zásadní nejen pro přežití RAF a Velké Británie, ale vůbec celého svobodného světa. Hurricany a Spitfiry britského letectva hrály samozřejmě zcela nedocenitelnou roli, nikdy však nesmíme zapomínat na tvrdou práci pozemních posádek a jejich obrovskou podporu, kterou poskytovaly posádkám těchto strojů. Vozy Bedford QL a AEC Matador, které jsou součástí této stavebnice, přitom pomáhaly udržovat stíhací letouny RAF plně zásobené a připravené k boji.

Obsah balení
•12 akrylových barev
•2 štětce
•1 lepidlo
•Posádka RAF
•Spitfire Mk1a: délka 127 x šířka 155 – 27 částí
•Bedford QL: délka 80 x šířka 30 - 133 částí (dohromady s AEC Matadorem)
•AEC Matador: délka 90 x šířka 30 - 133 částí (dohromady s Bedfordem QL)
•Dioráma letecké základny: délka 340 x šířka 245

Barevné schéma:
Letecká základna RAF, 2. světová válka: Spitfire Mk1a; Bedford QL; AEC Matador; Dioráma letecké základny

Detaily modelu:
Měřítko: 1:76
Počet dílů: 160
Obtížnost: 2
Body Flying Hours: 3

Dárkové sady Airfix jsou ideální pro zkušenější modeláře. Součástí balení je vše, co potřebujete, tedy lepidlo, akrylové barvy i štětce.

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Žádné produkty

To be determined Poštovné
0,00 Kč Celkem

K pokladně