Boeing 747-8 Fanhansa Siegerflieger (1:144) - 01111

Obtížnost 5: Zkušený modelář
Země původu USA
Měřítko 1:144

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

Kód zboží:
CO_18-5777
Výrobce:
Informujte mě, až bude k dispozici
Popis produktu

Model letadla ke slepení. Velikost: 1:144; 52,5 cm. Balení obsahuje: 172 dílků ke slepení, lepidlo, štětec, 5 barviček (5 ml).

V prodeji od 3.11.2014.

Informace o originálu:
Boeing 747-8 Siegerflieger (Letadlo vítězů) je letoun, kterým se nově korunovaní fotbaloví mistři světa z Německa vraceli 14. července 2014 z Brazílie domů. Let s číslem LH 2014 směřoval z Rio de Janeira přímo do Berlína, kde se vítěznému mužstvu dostalo bouřlivého přijetí od stovek tisíc fanoušků. Jen během několika málo hodin, co dozněl poslední hvizd finálového zápasu, se Lufthansa rozhodla přímo v Riu na letadlo umístit logo Siegerflieger, aby tak oslavila úspěch německého týmu. Dokonce i samotný stroj byl pro slavnostní návrat více než vhodným dopravním prostředkem. Boeing 747 vzbuzuje více emocí než kterýkoliv jiný letoun na světě, a je také proto důvěrně označován jako Jumbo. Jeho současná verze 747-8 dostala řadu přesvědčivých inovací založených na nejpokročilejších technologiích a kladoucích důraz zejména na efektivnost provozu. Lufthansa Jumbo má dostatek sedadel pro celkem 362 cestujících. Po prvotní sérii letů bylo rozhodnuto, že na letadle speciální nátěr zůstane až do evropského šampionátu v roce 2016, aby tak pro německý reprezentační tým sloužil jako zvláštní motivace.

Informace o modelu:
- Skvělá sada potisků pro speciální verzi Boeingu 747-8 letecké společnosti Lufthansa: Fanhansa Siegerflieger
- Povrch pláště s jemnými konstrukčními detaily a plasticky tvarovanými spoji panelů
- Detailně zpracovaná pilotní kabina
- Detailní podvozkové šachty
- Díly z průhledného plastu pro výplň oken
- Detailní nohy podvozku a brzdové kotouče
- Detailně zpracovaná ocasní část s výfukovou trubicí systému APU
- Křídla se samostatnými navigačními a přistávacími světly
- Detailně zpracované tryskové motory
- Pohyblivé přední vrtule s detailně provedenými listy
- Pitotovy trubice a antény
- Stojan pro vystavení modelu

Autentická sada potisků pro následující verze:
- Boeing 747-8, D-ABYI 'Potsdam', Fanhansa Siegerflieger, let LH2014, Rio de Janeiro - Berlín, 14. července 2014

Potřebné barvy REVELL:
- základní: 04, 90, 350, 374
- další: 09, 57, 76, 83, 86, 91, 99, 330, 364, 371, 752

Detaily modelu
Měřítko: 1:144
Počet dílů: 172
Délka: 525 mm
Rozpětí křídel: 476 mm
Obtížnost: 5

Doporučeno pro děti od 13 let.

Pozor!/ Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color/
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá - přebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Přečtěte a uschovejte. Obsahuje konzervační činidla Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte. Upozornění: Hořlavý. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. V případě požáru použijte písek, oxid uhličitý nebo práškový hasící prostředek. Nikdy nehaste vodou. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Parametry

Obtížnost
5: Zkušený modelář
Typ stavebnice
Dárkový set
Země původu
USA
Doporučené barvy
Revell
Měřítko
1:144
Doprava a platba
Související produkty

Menu

Nastavení

Vytvořte si účet, abyste mohli ukládat oblíbené produkty.

Přihlášení