BBMF Collection (1:72) - A50158

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

CO_30-A50158
Novinka!

Měřítko 1:72
Obtížnost 3 - Pokročilý
Typ stavebnice Dárkový set
Země původu Británie
Doporučené barvy Humbrol

Modely letadel ke slepení. Velikost: 1:72; 29,4/12,7/13,8 cm . Balení obsahuje: 315 dílků ke slepení, 2 lepidla, 2 štětce a 12 barvičkek.

Informace o originálu:
Tato nová verze BBMF (Battle of Britain Memorial Flight, skupina oslavující hrdinství britských letců v Bitvě o Británii), která bývá k vidění každé léto na různých vzpomínkových akcích nejen v Británii, ale i jinde v Evropě, přichází ve složení Lancaster BIII, Spitfire PRXIX a Spitfire MkII a má za úkol připomínat zručnost vzdušných i pozemních posádek britského letectva a jejich oběti, které přinesly během druhé světové války. S přiloženým stojánkem lze modely vystavit i společně v letecké formaci.

Obsah balení
•12 akrylových barev
•2 štětce
•2 lepidla
•Avro Lancaster B.III: délka 294 mm x šířka 432 mm – 236 částí
•Supermarine Spitfire PRXIX: délka 138 mm x šířka 156 mm – 44 částí
•Supermarine Spitfire MkII: délka 127 mm x šířka 156 mm – 46 částí
* Veškeré míry jsou v mm.

Barevné schéma:
Sada BBMF: Avro Lancaster B.III, Supermarine Spitfire PRXIX, Supermarine Spitfire MkII

Detaily modelu:
Měřítko: 1:72
Počet dílů: 315
Obtížnost: 3
Body Flying Hours: 4

Dárkové sady Airfix jsou ideální pro zkušenější modeláře. Součástí balení je vše, co potřebujete, tedy lepidlo, akrylové barvy i štětce.

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Žádné produkty

To be determined Poštovné
0,00 Kč Celkem

K pokladně