Focke Wulf Fw190A-8 (1:72) - A55110

Model letadla ke slepení
CO_30-A55110
Novinka!

297 Kč

Tento produkt je dočasně vyprodán

Měřítko 1:72
Obtížnost 1 - Začátečník
Typ stavebnice Stavebnice s barvičkami
Země původu Německo
Doporučené barvy Humbrol

Model letadla ke slepení. Velikost: 1:72; 12,5 cm. Balení obsahuje: 53 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 4 barvičky (27, 33, 64, 145).

Informace o originálu:
Focke-Wulf Fw190 vzlétl poprvé na oblohu v roce 1939 a když byl o dva roky později oficiálně nasazen do služby, stal se pro letouny britského letectva okamžitou hrozbou, neboť Spitfire V6, který tehdy tvořil páteř jednotek RAF, překonával jak v rychlosti, tak v ovladatelnosti. Tato verze A-8, která byla uvedena v roce 1944, se stala nejpočetnější a také nejvíce ozbrojenou variantou. Německo do ní vkládalo své naděje na zastavení spojeneckých denních náletů, v té době se však již začaly objevovat nové spojenecké letouny, které tento stroj jednoznačně převyšovaly.

Barevné schéma:
FW190 A-8 WNr 175140 „hnědá 6“ 7, JG26, Melsbroek, Belgie, červenec 1944

Detaily modelu:
Měřítko: 1:72
Počet dílů: 53
Délka: 125 mm
Rozpětí křídel: 145 mm
Obtížnost: 1
Body Flying Hours: 1

Stavebnice řady Airfix Starter jsou ideální pro začátečníky. Každá z nich obsahuje lepidlo, štětec a čtyři akrylové barvy – zkrátka vše, co je potřeba k vytvoření úžasného prvního modelu!

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Žádné produkty

To be determined Poštovné
0,00 Kč Celkem

K pokladně