Junkers Ju52/3m (1:144) - 64843

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

CO_18-5612
Novinka!

Měřítko 1:144
Obtížnost 3 - Pokročilý
Typ stavebnice Stavebnice s barvičkami
Země původu Německo
Doporučené barvy Revell

Model letadla ke slepení. Velikost: 1:144; 13,2 cm. Balení obsahuje: 56 dílků ke slepení, lepidlo, štětec, barvičky 49, 05, 39(5 ml).

Informace o originálu:
Ju52, známá jako „stará dobrá teta Ju“, se stala doslova létající legendou. Žádné jiné letadlo se nemůže pochlubit tím, že by přepravilo více než 120 000 zraněných. „Teta Ju“ hrála také nepostradatelnou roli při transportech jednotek a doplňování zásob. Při velkolepých misích, jako byla například invaze na Krétu, si Ju52 upevnila svou legendární reputaci robustního a spolehlivého transportního letounu. Její produkce byla přerušena v roce 1944.

Informace o modelu:
- Podrobně zpracovaný povrch pláště
- Vnitřní stěny se samostatnými řadami oken
- Pilotní kabina s přístrojovým panelem
- Hvězdicové motory s pohyblivými vrtulemi
- Samostatná křidélka
- Detailně zpracovaný podvozek
- Střelecká stanice pro MG na svrchní části trupu
- Sada potisků pro dvě verze „Luftwaffe“:
- Junkers Ju52/3m g7e jednotky Transportstaffel/VIII. Fliegerkorps Sovětský svaz; Prosinec 1942
- Junkers Ju52/3m g7e jednotky 2./KGrzbV 108; Norsko, 1942

Potřebné barvy REVELL:
- základní: 05, 39, 49
- další: 99, 83, 40, 36, 45, 08, 09, 84, 43, 91, 66

Detaily modelu
Měřítko: 1:144
Počet dílů: 56
Délka: 132 mm
Rozpětí křídel: 202 mm
Obtížnost: 3

Doporučeno pro děti od 10 let.

Pozor!/ Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color/
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá - přebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Přečtěte a uschovejte. Obsahuje konzervační činidla Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte. Upozornění: Hořlavý. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. V případě požáru použijte písek, oxid uhličitý nebo práškový hasící prostředek. Nikdy nehaste vodou. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Doporučujeme k tomuto modelu

Žádné produkty

To be determined Poštovné
0,00 Kč Celkem

K pokladně