Messerschmitt Bf110 C-2 Supermarine Spitfire MkIa (1:72) - A50128

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

CO_30-A50128
Novinka!

Měřítko 1:72
Obtížnost 2 - Mírně pokročilý
Typ stavebnice Dárkový set
Země původu Německo
Doporučené barvy Humbrol

Modely letadel ke slepení. Velikost: 1:72; 12,7/16,8 cm . Balení obsahuje: 136 dílků ke slepení, lepidlo, 2 štětce a 8 barviček.

Informace o originálu:
Obloha nad jižní Anglií byla v létě 1940 svědkem epické bitvy. RAF a Luftwaffe sváděly neúprosný souboj o získání vzdušné převahy. Britské letectvo vyslalo na svou obranu hrůzu nahánějící vzdušnou sílu. Nejslavnějším strojem z jejího arzenálu přitom byl bezpochyby Supermarine Spitfire. I Luftwaffe proti nim nasadila dobrý jednomotorový stíhač, byl to ale dvoumotorový Messerschmitt Bf110 s delším doletem, který způsoboval britským pilotům při obraně jejich vlasti největší starosti. Jeho delší dolet však neměl přílišný vliv na jeho bojové schopnosti, a tak bylo brzy jasné, že při vzájemném srovnání kvalit mrštného a účinného Spitfiru nedosahuje. Řada z nich tak byla sestřelena a Spitfire si vydobyl pověst nejlepšího stíhacího letounu, jaký při Bitvě o Británii brázdil anglickou oblohu.

Obsah balení
•8 akrylových barev
•2 štětce
•lepidlo
•Supermarine Spitfire MkIa: délka 127 mm x šířka 156 mm – 36 částí
•Messerschmitt Bf110 C-2: délka 168 mm x šířka 226 mm – 100 částí

Barevné schéma:
Spitfire MkIa, 610 Squadron, No.13 Group, RAF Biggin Hill, červenec 1940 a Messerschmitt Bf110, C-2, 6 Staffel, I/Zestoregeschwader 76, severní Francie, 1940

Detaily modelu:
Měřítko: 1:72
Počet dílů: 136
Obtížnost: 2
Body Flying Hours: 2

Dárkové sady Airfix jsou ideální pro zkušenější modeláře. Součástí balení je vše, co potřebujete, tedy lepidlo, akrylové barvy i štětce.

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Žádné produkty

To be determined Poštovné
0,00 Kč Celkem

K pokladně