Mitsubishi A6M2b Zero (1:72) - A55102

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

CO_30-A55102
Novinka!

Měřítko 1:72
Obtížnost 1 - Začátečník
Typ stavebnice Stavebnice s barvičkami
Země původu Japonsko
Doporučené barvy Humbrol

Model letadla ke slepení. Velikost: 1:72; 12,6 cm. Balení obsahuje: 47 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 4 barvičky (11, 29, 90, 85).

Informace o originálu:
Mitsubishi A6M Zero byl dálkovým námořním stíhacím letounem, který v průběhu druhé světové války tvořil páteř Japonského císařského námořního letectva. Se svou výjimečnou ovladatelností a dlouhým doletem si Zero rychle vydobyl pověst nejlepšího stíhacího letadla startujícího z letadlových lodí na celém světě, a to jak při svém debutu v Číně v roce 1940, tak i později v úvodních fázích války v Tichomoří proti Spojeným státům.

Barevné schéma:
Mitsubishi A6M2B-21 'Zero' (Zeke), pilotovaný poručíkem Saburem Shindem, vedoucí letadlo Divize 1, Letecké velitelství, 2. úderná jednotka, letadlová loď Akagi, Operace Al, Pearl Harbor, 7. prosince 1941

Detaily modelu:
Měřítko: 1:72
Počet dílů: 47
Délka: 126 mm
Rozpětí křídel: 166 mm
Obtížnost: 1
Body Flying Hours: 1

Stavebnice řady Airfix Starter jsou ideální pro začátečníky. Každá z nich obsahuje lepidlo, štětec a čtyři akrylové barvy – zkrátka vše, co je potřeba k vytvoření úžasného prvního modelu!

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Žádné produkty

To be determined Poštovné
0,00 Kč Celkem

K pokladně