Red Arrows Hawk 50th Season (1:72) - A55202A

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

CO_30-A55202A
Novinka!

Měřítko 1:72
Obtížnost 1 - Začátečník
Typ stavebnice Stavebnice s barvičkami
Země původu Británie
Doporučené barvy Humbrol

Model letadla ke slepení. Velikost: 1:72; 16,3 cm. Balení obsahuje: 59 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 4 barvičky (33, 34, 166, 238).

Informace o originálu:
Skupina Red Arrows je nepochybně nejznámějším leteckým akrobatickým týmem na světě. Jejich Hawk létal v roce 2014 se speciálně navrženým designem kýlové plochy, resp. směrovky, který připomínal 50. výročí založení této formace. Tento zmenšený model přesně kopíruje ladné křivky a červeno-bílo-modré barevné schéma skutečného Hawku od Red Arrows. BAe Systems Hawk T1 s duálním řízením je pokročilým cvičným letounem britského letectva a skupina Red Arrows ho používá již od roku 1979, kdy zde nahradil Folland Gnat. Jeho motor Rolls Royce Adour produkuje tah 5 200 liber, díky čemuž může tento stroj letět až rychlostí 1,2 Machu. Jeho maximální dostup přesahuje 14 500 m a kapacita palivové nádrže mu umožňuje doletět až do vzdálenosti 1000 námořních mil, krom Nového Zélandu tak pro něj není žádné místo na světě nedostupné. Nezbytností je speciální kouřový systém, který vhání do trysek naftu smíchanou s příslušným barvivem, aby tak letadlo za sebou zanechávalo stopy z barevného kouře, které mají jak estetický, tak i bezpečnostní význam. Díky němu tak může letadlo po celých pět minut vypouštět bílý kouř a po jedné minutě kouř červený a modrý.

Barevné schéma:
British Aerospace Hawk T.Mk.1, akrobatický tým Red Arrows, Royal Air Force, Scampton, Lincolnshire, UK, 2014 - 33, 34, 166, 238

Detaily modelu:
Měřítko: 1:72
Počet dílů: 59
Délka: 163 mm
Rozpětí křídel: 130 mm
Obtížnost: 1
Body Flying Hours: 1

Stavebnice řady Airfix Starter jsou naprosto ideální pro začátečníky. Série Medium Starter přitom představuje modely o něco málo náročnější než Small Starter, neboť mají více dílů. Každá sada obsahuje vše, co budete potřebovat, včetně lepidla, dvou štětců a šesti akrylových barev.

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Žádné produkty

To be determined Poštovné
0,00 Kč Celkem

K pokladně