Tornado ECR "Tigermeet 2011/12" (1:72) - 64847

Obtížnost 4: Velmi pokročilý
Měřítko 1:72

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

Kód zboží:
CO_18-5696
Výrobce:
Informujte mě, až bude k dispozici
Popis produktu

Model letadla ke slepení. Velikost: 1:72; 24,3 cm. Balení obsahuje: 155 dílků ke slepení, lepidlo, štětec, barvičky 374, 301, 79, 06 (5 ml).

Informace o originálu:
Tornado ECR patří k nejefektivnějším zbraním pro průzkum a elektronický boj v arzenálu NATO. Ve srovnání s bombardovací verzí Tornada je verze ECR vybavena navíc dalšími senzory a systémy, aby tak mohla plnit předepsané úkoly na poli taktického průzkumu a elektronické války. Pro útoky na pozemní cíle má její zbraňový systém k dispozici řízené střely AGM 88B "HARM". Peruť č. 1 křídla Jabo G32 (křídlo stíhacích bombardérů 32) je aktivním členem NATO Tiger Association od roku 1996. Na různých setkáních těchto „tygřích“ letek její piloti již nejednou předvedli své letecké schopnosti a vždy představili své letouny v jedinečných barevných kombinacích. Návrh tygřího hávu letadla pro rok 2011 je dílem designéra Toma Marschika a konečný airbrush vytvořil „Joey“ Heidler.

Informace o modelu:
- Střely HARM
- Fotografovací zařízení na spodní části trupu
- Plasticky tvarované spoje panelů pláště
- Detailní katapultovací sedadla s řadou doplňků
- Detailně zpracovaný podvozek s šachtami na kola
- Podvozek lze sestavit vysunutý i zatažený
- Pohyblivá křídla s měnitelnou geometrií
- Detailně zpracované trysky motoru
- Dvě křídelní palivové nádrže
- Sondu k tankování za letu lze sestavit buď vysunutou, nebo zataženou
- Dvě velmi detailně zpracované střely AIM-9L Sidewinder
- Systém ECM na zmatení nepřátelských střel a výmetnice klamných cílů BOZ 101
- Úžasná sada potisků pro variantu Jabo G 32 Tiger Meet 2011/2012: Tornado ECR 46+33 "NATO Tigermeet 2011-12"

Potřebné barvy REVELL:
- základní: 06, 79, 301, 374
- další: 05, 09, 12, 15, 34, 36, 57, 65, 66, 76, 77, 87, 88, 89, 90, 91, 99, 731, 752

Detaily modelu:
Měřítko: 1:72
Počet dílů: 155
Délka: 243 mm
Rozpětí křídel: 201 mm
Obtížnost: 4

Doporučeno pro děti od 10 let.

Pozor!/ Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color/
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá - přebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Přečtěte a uschovejte. Obsahuje konzervační činidla Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte. Upozornění: Hořlavý. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. V případě požáru použijte písek, oxid uhličitý nebo práškový hasící prostředek. Nikdy nehaste vodou. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Parametry

Obtížnost
4: Velmi pokročilý
Typ stavebnice
Stavebnice s barvičkami
Doporučené barvy
Revell
Měřítko
1:72
Doprava a platba
Související produkty

Menu

Nastavení

Vytvořte si účet, abyste mohli ukládat oblíbené produkty.

Přihlášení