Aston Martin DB5 (1:32) - A50089

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

CO_30-A50089
Novinka!

Měřítko 1:32
Obtížnost 1 - Začátečník
Typ stavebnice Stavebnice s barvičkami
Doporučené barvy Humbrol

Model auta ke slepení. Velikost: 1:32; 14,3 cm. Balení obsahuje: 42 dílků ke slepení, lepidlo, 2 štětce a 6 barviček ( 11, 19, 21, 33, 64, 70).

Informace o originálu:
DB5 dostal novou podobu zádě, která mu poskytovala lepší aerodynamiku. Další možnosti zahrnovaly posilovač řízení (na vozech první řady), klimatizaci, automatickou převodovku, samosvorný diferenciál a motor Vantage s výkonem 325 koní.

Barevné schéma HUMBROL:
Aston Martin DB5 - 11, 19, 21, 33, 64, 70

Detaily modelu:
Měřítko: 1:32
Počet dílů: 42
Délka: 143 mm
Šířka: 52 mm
Obtížnost: 1
Body Flying Hours: 1

Stavebnice řady Airfix Starter jsou ideální pro začátečníky. Každá z nich obsahuje lepidlo,2 štětce a šest akrylových barev – zkrátka vše, co je potřeba k vytvoření úžasného prvního modelu!

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Žádné produkty

To be determined Poštovné
0,00 Kč Celkem

K pokladně