BMW M1 Procar (1:24) - 67247

Obtížnost 4: Velmi pokročilý
Měřítko 1:24

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

Kód zboží:
CO_18-5909
Výrobce:
Informujte mě, až bude k dispozici
Popis produktu

Model auta ke slepení. Velikost: 1:24; 19,1 cm. Balení obsahuje: 91 dílků ke slepení, lepidlo, štětec, barvičky 302, 99, 4, 378 (5 ml).

V prodeji od 25.3.2015 .

Informace o originálu:
Závodní verze BMW M1 spatřila poprvé světlo světa v roce 1978. Z její silniční varianty, která byla uvedena na pařížském autosalonu, byla přestavěna tak, aby vyhovovala pravidlům závodní kategorie Group 4. Vylepšen byl pochopitelně také motor: v závodní podobě se pyšnil celkem 24 ventily a podával výkon 460 koní. Maximální rychlost vozu M1 Pro-Car tak dosahovala až k hranici 310 km/h.
Do popředí zájmu závodního světa se vůz protlačil v roce 1979, kdy byla tzv. Procar série navázána na evropskou část seriálu Formule 1. V této soutěži proti sobě závodilo 20 naprosto identických M1, z nichž 15 řídili soukromí piloti a ve zbývajících 5 jezdili samotní piloti F1. Všechny vozy měly také stejné přítlačné křídlo pro lepší přítlak a držení na trati. V těchto závodech to tedy byly skutečně řidičské schopnosti a ne technologie, co rozhodovalo o vítězích a poražených.

Informace o modelu:
- Autentická podoba karoserie s jemnými konstrukčními detaily
- Vícedílný šestiválcový motor
- Palubní deska
- 1 anatomicky tvarované sedadlo
- Realistické ztvárnění podvozku
- Detailně zpracované zavěšení kol
- Odnímatelný zadní kryt motoru

Autentická sada potisků pro následující verze:

Potřebné barvy:
- základní: 04, 302, 99, 378, 90, 94, 91, 730, 731
- další: 09, 07, 302, 330, 381, 95, 310, 301

Detaily modelu
Měřítko: 1:24
Počet dílů: 91
Délka: 191 mm
Obtížnost: 4

Doporučeno pro děti od 12 let.

Pozor!/ Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color/
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá - přebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Přečtěte a uschovejte. Obsahuje konzervační činidla Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte. Upozornění: Hořlavý. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. V případě požáru použijte písek, oxid uhličitý nebo práškový hasící prostředek. Nikdy nehaste vodou. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Parametry

Obtížnost
4: Velmi pokročilý
Typ stavebnice
Stavebnice s barvičkami
Doporučené barvy
Revell
Měřítko
1:24
Doprava a platba
Související produkty

Menu

Nastavení

Vytvořte si účet, abyste mohli ukládat oblíbené produkty.

Přihlášení