Mini Cooper Set (1:24) - 05795

Obtížnost 3: Pokročilý
Měřítko 1:24

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

Kód zboží:
CO_18-5608
Výrobce:
Informujte mě, až bude k dispozici
Popis produktu

Dárkový set obsahuje dva modely ke slepení. Velikost: 1:24. Balení obsahuje: 193 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a šest barviček 301, 62, 302, 371, 374, 91 (5 ml).

MINI Cooper Mk. 1 (1964)

Informace o originálu:
V roce 1956 byl Sir Alec Issigonis pověřen, aby vyvinul malý a ekonomický rodinný automobil s dostatkem prostoru pro čtyři osoby a jejich zavazadla. Aby toho dosáhl, použil vpředu napříč uložený motor s převodovkou umístěnou pod ním. Tento zcela nový a absolutně revoluční koncept se ukázal jako obrovská úspora místa. Díky tomu byl každý cm prostoru v třímetrovém MINI zužitkován a poměr mezi rozměry interiéru a vnějšími parametry byl skutečně jedinečný a bezkonkurenční. Sportovní verze MINI pak dostala přízvisko podle automechanika Johna Coopera, který stál za jejím vznikem. Právě MINI Cooper Mk. 1, který nabízel výkon 55 koní a maximální rychlost 143 km/h, se s 39 000 prodanými kusy stal nejúspěšnější variantou Cooperu.

Informace o modelu:
- Věrně ztvárněná karoserie s jemnými povrchovými detaily
- Samostatná otevíratelná kapota
- Vícedílný, detailně zpracovaný čtyřválcový motor
- Samostatná výfuková soustava
- Detailně zpracovaný interiér s palubní deskou, předními sedadly a zadní lavicovou sedačkou
- Podle přání lze sestavit s řízením vlevo nebo vpravo
- Pohyblivá kola
- Možnost volby mezi dvěma verzemi mřížky chladiče
- Různé chromované díly včetně ráfků kol, klik dveří a světel
- Gumové pneumatiky
- Návod k sestavení modelu a autentické potisky s různým značením

MINI Cooper (moderní, 2000)

Informace o originálu:
Nové MINI s jeho kulatými předními světlomety, nápadnou mřížkou chladiče a zakřivenou zádí odkazuje k typickým rysům svého anglického předchůdce. Tato očividná inspirace je patrná také v interiéru, zejména v podobě rozměrného rychloměru a otáčkoměru. Tento sportovní třídveřový vůz budí díky charakteristickým designovým prvkům svého legendárního předka důvěrně známý, ale zároveň velmi moderní dojem. Moderní technologie a současné standardy pohodlí pro posádku jsou v případě nové verze MINI samozřejmostí, stejně jako kotoučové brzdy, pětistupňová převodovka a elektronické stabilizační systémy. Cooper s 1,6 litrovým motorem disponujícím 115 koňmi má pohon předních kol a, jak je i na modelu věrně ztvárněno, také chromovanou mřížku chladiče.

Informace o modelu:
- Jednodílná karoserie s jemnými povrchovými detaily
- Detailně zpracovaný interiér s palubní deskou a sedadly
- Věrná reprodukce ráfků kol
- Samostatné gumové pneumatiky
- Detailně zpracovaný podvozek
- Chromované díly jako ráfky kol, světlomety a mřížka chladiče
- Autentické potisky

Potřebné barvy REVELL:
- základní: 04, 62, 91, 302, 371, 374

Detaily modelu:
Měřítko: 1:24
Počet dílů: 193
Obtížnost: 3

Doporučeno pro děti od 10 let.

Pozor!/ Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color/
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá - přebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Přečtěte a uschovejte. Obsahuje konzervační činidla Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte. Upozornění: Hořlavý. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. V případě požáru použijte písek, oxid uhličitý nebo práškový hasící prostředek. Nikdy nehaste vodou. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Parametry

Obtížnost
3: Pokročilý
Typ stavebnice
Dárkový set
Doporučené barvy
Revell
Měřítko
1:24
Doprava a platba

Menu

Nastavení

Vytvořte si účet, abyste mohli ukládat oblíbené produkty.

Přihlášení