Trabant 601 Universal (1:24) - 67070

Obtížnost 3: Pokročilý
Měřítko 1:24

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

Kód zboží:
CO_18-5904
Výrobce:
Informujte mě, až bude k dispozici
Popis produktu

Model auta ke slepení. Velikost: 1:24; 14,9 cm. Balení obsahuje: 150 dílků ke slepen, lepidlo, štětec, barvičky 331, 01, 314, 381 (5 ml).

V prodeji od 25.3.2015 .

Informace o originálu:
Trabant 601 se svým typickým lichoběžníkovým tvarem byl třetím a nejrozšířenějším modelem série Trabant. Vyráběl se od roku 1964. V roce 1965 ho následovala třídveřová kombi verze nazvaná Universal. Také tu poháněl dvoutaktní vzduchem chlazený dvouválcový motor o objemu 600 cm3 s výkonem 26 koní, který měl onen nezaměnitelný zvuk. Dlouhá zadní boční okna pak Universalu dodávala poměrně příjemný vzhled. Za zmínku však stál zejména jeho zavazadlový prostor, který po rychlé úpravě nabízel prostor pro až 1400 litrů nákladu, jenž bylo snadné naložit díky doširoka otevíratelným zadním dveřím. Do roku 1989 opustilo výrobní linku přes 544 398 kusů tohoto všestranně použitelného „kombíku“.

Informace o modelu:
- Věrně ztvárněná karoserie s jemnými povrchovými detaily
- Samostatná, otevíratelná kapota motoru
- Vícedílný, detailně zpracovaný motor
- Samostatný výfukový systém
- Detailně zpracovaný interiér s palubní deskou, sedadly s opěrkami a pevnou zadní sedačkou
- Pohyblivá kola
- Věrně ztvárněné ráfky kol a vyjmutelné náhradní kolo
- Otevíratelné víko zavazadlového prostoru a vyjmutelný kryt
- Detailně zpracovaný podvozek
- Gumové pneumatiky a náhradní kolo
- Návod k sestavení a autentická sada potisků s různými registračními značkami (GDR, CS, PL, HUN, A, D)

Potřebné barvy:
- základní: 05, 37, 82, 09, 99, 302, 382
- další: 90, 378, 301, 94, 90, 89, 310, 330, 07, 730, 731

Detaily modelu
Měřítko: 1:24
Počet dílů: 150
Délka: 149 mm
Obtížnost: 3

Doporučeno pro děti od 10 let.

Pozor!/ Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color/
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá - přebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Přečtěte a uschovejte. Obsahuje konzervační činidla Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte. Upozornění: Hořlavý. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. V případě požáru použijte písek, oxid uhličitý nebo práškový hasící prostředek. Nikdy nehaste vodou. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Parametry

Obtížnost
3: Pokročilý
Typ stavebnice
Stavebnice s barvičkami
Doporučené barvy
Revell
Měřítko
1:24
Doprava a platba
Související produkty

Menu

Nastavení

Vytvořte si účet, abyste mohli ukládat oblíbené produkty.

Přihlášení