GORCH FOCK - 60th Anniversary (1:253) - 05695

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

CO_18-05695
Novinka!

Model lodě ke slepení. Velikost: 1:253; 39,2 cm. Balení obsahuje: 138 dílků ke slepení, lepidlo, štětec, barvičky a plakát.

V prodeji od .

Informace o modelu:
Stavebnice cvičné plachetnice Gorch Fock německého námořnictva. Tato loď však neslouží pouze pro výcvik německých námořníků, vystupuje také jako ambasador Spolkové republiky Německo navštěvující přístavy po celém světě. V roce 2018 slaví tato světoznámá loď 60. výročí od svého spuštění na vodu.

• Dvoudílný trup
• Detailní paluby a kajuty
• Předhotovené úpony s výblenky
• Jednodílné stěžně s ráhny
• Plachty s plátěným vzorem
• Součástí balení je i provázek pro vytvoření pevného a pohyblivého lanoví
• Stojan pro vystavení modelu
• Arch s vlajkami
• Autentická sada obtisků

Potřebné barvy:
- základní: 8, 15, 16, 25, 78, 85, 90, 92, 94, 301, 330, 364, 381, 382
- další:

Detaily modelu:
Měřítko: 1:253
Počet dílů: 138
Délka: 392 mm
Výška: 237 mm
Obtížnost: 4

Doporučeno pro děti od 12 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml)
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření.Tento výrobek není hračka!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Žádné produkty

To be determined Poštovné
0,00 Kč Celkem

K pokladně