Viking Ship - Northmen (1:50) - 05415

Obtížnost 3: Pokročilý
Měřítko 1:50

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

Kód zboží:
CO_18-5776
Výrobce:
Informujte mě, až bude k dispozici
Popis produktu

Model lodě ke slepení. Velikost: 1:50; 38,5 cm. Balení obsahuje: 131 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 4 barvičky (5 ml).

V prodeji od 3.11.2014 .

Speciální vydání stavebnice typické vikinské lodě v měřítku 1:50 k příležitosti nového filmu s názvem Northmen - A Viking Saga.

Informace o originálu:
Vikinské lodě byly pozoruhodně rychlými a mrštnými plavidly, která těmto Seveřanům umožňovala pouštět se i do takových dálek jako je Island, Grónsko, nebo dokonce Severní Amerika. V novém vikinském filmovém eposu s názvem Northmen – A Viking Saga (Seveřané – Vikinská sága) uvízne skupina Vikingů s jejich lodí na skotském pobřeží – přímo uprostřed nepřátelského území. Seveřany, kteří zde zůstali napospas svému osudu, tak teď čeká nemilosrdná bitva na život a na smrt..

Informace o modelu:
- Model typické vikinské lodě
- Dvoudílný trup s imitací struktury dřevěného povrchu
- Velká plocha paluby s řadou vyrytých detailů
- 64 samostatných štítů
- Typická dračí hlava
- Kotva a 32 vesel
- Vzorovaná plachta
- Stěžeň, ráhno a provázek pro vytvoření autentického lanoví
- Rozsáhlá sada potisků pro štíty a plachtu

Potřebné barvy:
- základní: 84, 88, 91, 94
- další: 08, 36, 09, 74, 85

Detaily modelu
Měřítko: 1:50
Počet dílů: 131
Délka: 385 mm
Výška: 237 mm
Obtížnost: 3

Doporučeno pro děti od 10 let.

Pozor!/ Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color/
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá - přebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Přečtěte a uschovejte. Obsahuje konzervační činidla Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional
Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5-10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte. Upozornění: Hořlavý. Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. V případě požáru použijte písek, oxid uhličitý nebo práškový hasící prostředek. Nikdy nehaste vodou. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Parametry

Obtížnost
3: Pokročilý
Typ stavebnice
Dárkový set
Doporučené barvy
Revell
Měřítko
1:50
Doprava a platba

Menu

Nastavení

Vytvořte si účet, abyste mohli ukládat oblíbené produkty.

Přihlášení