38t HETZER (1:35) - 36511

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

CO_33-36511
Novinka!

Měřítko 1:35
Obtížnost 3 - Pokročilý
Typ stavebnice World of Tanks
Země původu Německo
Doporučené barvy Italeri

Model tanku ke slepení. Velikost: 1:35; 18 cm. Balení obsahuje lepidlo.

Platnost kódu pro PC hru World of Tanks byla prodloužena do konce roku 2018.


Sada obsahuje:
Stavebnici, tekuté lepidlo, průvodce světem tanků, obtisky WORLD oF TANKS, 1 zvací kód a 1 bonusový kód. Barvy pro model nejsou součástí balení.

Informace o modelu:
V roce 1943 se Wehrmacht potýkal se zoufalým nedostatkem stíhačů tanků StuG III, neboť společné nálety amerických a britských letadel způsobily značné škody na továrně společnosti Alkett, která tyto vozy vyráběla. V prosinci 1943 se proto Němci rozhodli využít pracovní kapacitu společnosti BMM v Praze a zahájili výrobu stíhačů tanků tam. Pro nový vůz bylo využito mnoho součástek z tanku Pz.Kpfw. 38(t). První prototypy vznikly v březnu roku 1944. Do května 1945 se vyrobilo více než 2800 vozidel.
Oproti jeho předchůdci, tanku Marder II, se jedná o velice odlišný stroj. Zpočátku se zdálo, že jeho nízká rychlost a omezený palebný úhel jsou oproti palebné síle Marderu II s dlouhým dostřelem spíše krokem zpět; tento fakt vyvolává mezi hráči řadu protichůdných názorů. Je však potřeba trocha času a několik vylepšení, aby člověk objevil pravý potenciál Hetzeru a dal vyniknout jeho vynikajícímu šikmému pancíři, nízkému profilu a silnému dělu. Tanky čtvrté a nižší generace mají z Hetzeru právem obavy kvůli jeho extrémně silnému 105mm dělu, které dokáže zneškodnit všechny tanky třetí a většinu tanků čtvrté generace na jediný zásah.

Barevné schéma (Doporučené barvy Italeri):
- 4720AP, 4796AP, 4797AP, 4798AP

Detaily modelu:
Měřítko: 1:35
Délka:180 mm
Obtížnost: 3

Doporučeno pro děti od 14 let.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Liquid Cement - Lepidlo pro lepení modelů
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou/osprchujte.

Doporučujeme k tomuto modelu

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Žádné produkty

To be determined Poštovné
0,00 Kč Celkem

K pokladně