Gift Set - British Forces - Forward Assault Group (1:48) - A50124

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

CO_30-A50124
Novinka!

Měřítko 1:48
Obtížnost 3 - Pokročilý
Typ stavebnice Dárkový set
Země původu Británie
Doporučené barvy Humbrol

Model military ke slepení. Velikost: 1:48; 12,5 x 5cm. Balení obsahuje: 169 dílků ke slepení, lepidlo, 2 štětce a 8 barviček.

Informace o originálu:
RAF Regiment je integrální součástí dnešního Britského královského letectva, jejímž hlavním úkolem je chránit důležitá letadla a letecké základny operující kdekoliv na světě. Tato jednotka byla zformována v roce 1942 a i po 70 letech neustálé operační aktivity pomáhá vzdušným silám zneškodňováním nepřátel pozemním bojem zblízka a útočnou ochranou kritických prvků ve struktuře RAF.
Mezi klíčové funkce Regimentu patří poskytování kontroly a řízení ochrany sil, pozemní boj, výcvik specialistů, protichemická, protibiologická, protiradiologická a protinukleární obrana a integrace vzdušných a pozemních jednotek. K tomu má k dispozici celou řadu zbraní, vozidel i speciálních schopností, díky kterým může poskytovat účinnou ochranu sil proti pozemním útokům nebo proti raketové či minometné palbě na jedné z nejvyšších úrovní na světě a chránit tak letouny před všemi možnými hrozbami, ať již jsou zrovna ve vzduchu, či na zemi.
Regiment má k dispozici vojáky trénované pro operace vyžadující přímou blízkou vzdušnou podporu, kteří do akce přivolávají nálety chránící pozemní jednotky. Jeho členové mohou být ve velmi krátkém čase nasazeni kdekoliv na světě. Jsou přitom vybaveni špičkovými lehkými, středními i těžkými zbraněmi a také průzkumným vybavením, které jim umožňuje rychle najít a rázně zneškodnit jakoukoliv hrozbu, která se může naskytnout

Informace o modelu:
Poznámka: Figurky řidiče, spolujezdce a střelce v této stavebnici byly navrženy tak, aby je bylo možné umístit do vozů Jackal a Coyote. Lze je umístit i do modelů Airfix Snatch Land Rover a WMIK, v takovém případě ale vyžadují některé úpravy. Měli by se o to tedy pokoušet pouze zkušenější modeláři.

Důležité: Není možné plně sestavit figurky řidiče, spolujezdce a střelce a poté je umístit do plně sestavených modelů vozů Jackal či Coyote (nebo jakéhokoliv jiného vozidla). Figurky i vozidlo musí být sestaveny společně, jak je znázorněno v návodu na sestavení figurek. Než začnete, přečtěte si prosím pečlivě návod jak na sestavení figurek, tak na sestavení příslušného vozidla.

Obsah balení
•8 akrylových barev
•2 štětce
•1 lepidlo
•Supacat Jackal
•Střelci jednotky RAF Regiment

Barevné schéma:
Jackal, Afghánistán, 2006; střelci jednotky RAF Regiment, Afghánistán 2001 - 2010

Detaily modelu:
Měřítko: 1:48
Počet dílů: 169
Délka: 125 mm
Šířkal: 50 mm
Obtížnost: 3
Body Flying Hours: 2

Tento model skvělého vojenského vozu Supacat Jackal může být dále upraven a vylepšen přidáním ještě více detailů v podobě speciálních fotoleptaných částí, které naleznete pod tímto odkazem: A65002 British Forces Jackal and Coyote Photoetched Accessory Parts 1:48

Dárkové sady Airfix jsou ideální pro zkušenější modeláře. Součástí balení je vše, co potřebujete, tedy lepidlo, akrylové barvy i štětce.

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Žádné produkty

To be determined Poštovné
0,00 Kč Celkem

K pokladně