Westland Lynx HMA.8 (1:48) - A50112

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

CO_30-A50112
Novinka!

Měřítko 1:48
Obtížnost 4 - Velmi pokročilý
Typ stavebnice Dárkový set
Země původu Británie
Doporučené barvy Humbrol

Model vrtulníku ke slepení. Velikost: 1:48; 31,6 cm . Balení obsahuje: 296 dílků ke slepení, 2 lepidla, 2 štětce a 8 barviček.

Informace o originálu:
Lynx je rychlý, mrštný a všestranný vrtulník, který u britského námořnictva slouží už více než 30 let. Jako námořní vrtulník si ho však vybrala i celá řada námořnictev jiných zemí.
Vybaven je kompozitními listy hlavního rotoru (známé jako CMRB) a také vynikající sadou senzorů. Termokamera Sea Owl, umístěná v přední části vrtulníku, která byla uvedena u varianty Mk 8 (u námořnictva zvané HMA 8), poskytuje posádce možnost pasivní identifikace. Kvůli tomuto rozšíření musel být radar Sea Spray přemístěn do radomu na spodní části špice. Vylepšena byla dále také avionika a přibyl i nový ocasní rotor, který byl používán už na armádní verzi AH7 Lynx.
Tuto námořní variantu používá Fleet Air Arm pro řadu různých úkolů. Jejím hlavním úkolem je válka proti lodím a ponorkám. Častým cílem v této oblasti zaměření jsou pirátské lodě a lodě s drogami a spadají sem i širší protiteroristické operace. S Lynxem a jeho protilodními střelami Sea Skua na palubě může bitevní loď útočit na nepřátelské jednotky vzdálené i více než 100 mil. Druhotné využití nachází tyto stroje při záchranných SAR operacích či v doručovací službě.

Obsah balení
•8 akrylových barev
•2 štětce
•2 lepidla
•Westland Lynx HMA 8

Barevné schéma:
Westland Lynx HMA 8, 208 Flight HMS Gloucester, 2011, 815 Naval Air Squadron, Royal Naval Air Station, Yeovilton, Somerset, UK

Detaily modelu:
Měřítko: 1:48
Počet dílů: 296
Délka: 316 mm
Šířka: 265 mm
Obtížnost: 4
Body Flying Hours: 4

Dárkové sady Airfix jsou ideální pro zkušenější modeláře. Součástí balení je vše, co potřebujete, tedy lepidlo, akrylové barvy i štětce.

Doporučeno pro děti od 8 let.

Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Akrylová barva pro modeláře Humbrol Acrylic
Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem přímo z plechovky. Při použití airbrushe nařeďte vhodným ředidlem, jako je například voda. Dvě tenké vrstvy jsou lepší než jedna silnější. Obvyklý poměr při ředění je 2:1 ve prospěch barvy. Nehořlavá báze, rychle zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutí, v případě lesklých a kovových nátěrů o něco déle. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem. Obsahuje konzervační činidla 5 Chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-one, 2-methyl-2H-isothiazol-3-one (3:1), 2- phenoxyethanol.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na bázi rozpouštědla, které je vhodné výhradně pro lepení modelů.
Návod na použití: Používejte na běžné plasty používané při výrobě modelů včetně polystyrenu a ABS. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem dokud nedrží. Spoj schne 10-20 minut, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Přečtěte a uschovejte.
Varování! Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování par. PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený.
Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Žádné produkty

To be determined Poštovné
0,00 Kč Celkem

K pokladně