Sada barev Aqua Color - RAF WWII (8 x 17ml) - 36201

Sada vodou ředitelných barev pro modely - 8ks

Kód zboží:
CO_18-36201
Výrobce:
712 Kč
Skladem - ihned k odeslání
v pondělí, 3.6. může být u Vás
Dostupná doprava
  • Kurýrem na vaši adresu 108 Kč
  • 1-2 dny od odeslání zásilky

  • Zásilkovna - odběrná místa 77 Kč
  • 1-2 dny od odeslání zásilky

  • Osobní odběr v Brně Zdarma
  • Po předchozí domluvě je možné vyzvednout si zboží ve večerních hodinách na adrese Kohoutovická 52, Brno.

  • Osobní odběr - Tovačov - 1.6.2024 Zdarma
  • Objednávky zaplacené do 30.5. vám přivezeme na výstavu do Tovačova

Popis produktu

Modelová barevná sada - RAF WWII: Autentická paleta barev pro historické letecké modely

Sada modelářských barev - RAF WWII, číslo položky 36201, je exkluzivní kolekce osmi různých odstínů barev, speciálně vyvinutá pro nadšence historických leteckých modelů. Tato sada je ideální pro modeláře a nabízí autentickou paletu barev, která odráží éru britského královského letectva za druhé světové války. Barvy jsou speciálně vybrány pro svou historickou přesnost a obsahují některé speciální barvy dostupné pouze v této sadě, které dodají vašim modelům jedinečný a věrný vzhled.

Barvy jsou připraveny k použití a lze je nalévat přímo z lahvičky do airbrush pistolí, což výrazně usnadňuje proces, protože není nutné ředění. Jsou také vhodné pro aplikaci štětcem, přičemž i tenké vrstvy poskytují vysoké krytí a rovnoměrný vzhled. Špička lahvičky umožňuje snadné a přesné dávkování, což je výhodné zejména pro detailní práci na modelech letadel.

Obsah balení:
Součástí balení je 8 speciálních barev (každá o objemu 18 ml), které odpovídají letadlům Královského letectva za druhé světové války.

Speciální vlastnosti:
Historická přesnost: Barvy speciálně vyvinuté pro zobrazení letadel RAF z druhé světové války.
Speciální barvy: Obsahují exkluzivní odstíny dostupné pouze v této sadě.
Všestranné použití: Vhodné pro airbrush i štětcové techniky.
Snadné použití: Není třeba ředit, nanáší se přímo z lahvičky.
Základní informace:
Sada modelových barev - RAF WWII vzdává hold Královskému letectvu a jeho důležité roli ve druhé světové válce. Barvy byly pečlivě vybrány tak, aby kopírovaly charakteristické kamuflážní vzory a nátěry britských stíhacích a bombardovacích letadel té doby. S touto sadou mohou modeláři oživit historii a zachytit fascinaci historií letectví ve svých modelech. Nabízí dokonalou kombinaci hobby a historického zájmu, ideální pro každého, kdo se zajímá o modelářství i o historii letectví.

Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá - přebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem.

Obsahuje konzervační činidla Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Parametry

Báze
Akrylové / aqua

Menu

Nastavení

Klikněte pro více produktů.
Žádné produkty nebyly nalezeny.

Vytvořte si účet, abyste mohli ukládat oblíbené produkty.

Přihlášení