8 AMMO Precision Pigment Brush - 8705

Kód zboží:
AMIG_8705
Výrobce:
175 Kč
Skladem - ihned k odeslání 7 ks
ve středu, 25.5. může být u Vás
Popis produktu

Nová řada štětců AMMO Precision Pigments je vyrobena z krátkých vlasů nejvyšší kvality zakončených plochou špičkou a byla speciálně navržena pro dosažení co nejlepších výsledků při nanášení pigmentů.

Vlasy jsou navíc vysoce pružné a snadno se čistí.

Štětce jsou dostupné ve velikostech: 4 a 8.

Štětce se snadno používají: stačí štětec nabít požadovaným pigmentem a nanést jej na povrch modelu jako obvykle, nebo pigment na povrch rozetřít, aby se přilepil bez nutnosti přidávat fixační prostředek. To vám také umožní míchat a kombinovat různé tóny a vytvářet plynulé přechody. Tyto štětce jsou dokonalým nástrojem pro práci s řadou pigmentů AMMO.

Díky všestrannosti a trvanlivosti jsou tyto štětce vhodné i pro další použití, například pro vytváření textur. Textury můžete vytvářet nanášením extra tenkého tmelu A.MIG-2025 přímo na plast a následným rozetřením povrchu štětcem Precision Pigments.
Stejnou techniku můžete použít při práci s tmely - akrylový typ A.MIG-2039, klasický typ A.MIG-2040 nebo protiskluzovými pastami.

Co se týče čištění a údržby, doporučujeme použít nové mýdlo Long Live the Brushes A.MIG-8579 vyvinuté speciálně pro čištění a péči o štětce. Tento výrobek výrazně prodlouží životnost štětců a lze jej použít k čištění všech typů barev včetně akrylových, emailových, olejových a tmelů.

Parametry

Typ štětce
Weathering
Velikost
4
Doprava a platba

Menu

Nastavení

Klikněte pro více produktů.
Žádné produkty nebyly nalezeny.

Vytvořte si účet, abyste mohli ukládat oblíbené produkty.

Přihlášení